Tel.: +370 5 276 0899      info@infolaina.lt 

Dirbame I-IV: 8-17 val. V 8-16 val. (pietūs 12:00-12:45) 

                     FB.png

Atsiskaitymas

Apmokėjimas grynaisiais atsiimant INFOLAINA (Kareivių g. 7, Vilnius)

  • Atvykus atsiimti prekių patiems - vietoje atsiskaitymas tik grynaisiais. Grynųjų pinigų paėmimo paslauga yra nemokama.

Apmokėjimas grynaisiais pinigais pristatymo metu

  • Nurodžius komentaruose, kad reikalingas apmokėjimo būdas Grynaisiais, kai prekės pristatomos į namus, Jūs įsipareigojate sumokėti kurjeriui pinigus už prekes jų pristatymo metu. Būkite pasiruošęs tikslią pinigų sumą. Kurjeris neatiduos Jums prekių, kol jų neapmokėsite. Apmokėjimo metu, Jūs kurjeriui turėsite nurodyti savo Vardą Pavardę bei pasirašyti. Atsiskaitymas Veni Pak kurjeriui kainuoja papildomai 1,50 Eur + pvm. 

Apmokėjimas bankiniu pavedimu

  • Užbaigę užsakymą, į užsakymo metu nurodytą el. paštą gausite sąskaitą su įmonės rekvizitais (sąskaitą paruoš ir atsiųs vadybininkai darbo valandomis 8-17val nuo pirmadienio iki penktadienio). Užsakymo apmokėjimo suma yra nurodyta Eur. Ją sudaro susumuotos visos Jūsų pasirinktų prekių kainos ir pristatymo mokestis (jei jis yra).  Prašome atkreipti dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje būtina nurodyti sąskaitos numerį INF00... . Bankinius pavedimus tikrina buhalterė periodiškai, todėl tai gali užtrukti. Jei prekes norite gauti greičiau, siūlome mums atsiųsti mokėjimo kopiją el. paštu.

 

 

Susisiekime

Norėdami gauti greitą atsakymą apie Jus dominančią prekę rašykite:

info@infolaina.lt

Naujienos

Top